• Mateřská škola na ulici Závodní 822 v Petřvaldě je odloučeným pracovištěm Mateřské školy 2. května 1654 v Petřvaldě, ve které sídlí ředitelství i dalších odloučených pracovišť.
  • Naše mateřská škola se nachází v budově ZŠ a ZUŠ Petřvald, kde máme v provozu dvě věkově heterogenní třídy po 18 dětech.
  • Škola je vybavena novým nábytkem, na třídách mají děti k dispozici spoustu hraček, didaktických pomůcek, sportovních náčiní i hudebních nástrojů.
  • Stejně jako na všech ostatních pracovištích i my máme k dispozici vlastní zahradu, kde mají děti možnost sportovního vyžití a která má herní prvky.
  • V průběhu celého školního roku se pravidelně účastníme různých kulturních představení, do mateřské školy jezdí různé divadelní soubory, kouzelníci, speciálně vycvičení pejsci. Každoročně navštěvujeme kurz předplavecké přípravy, bruslení a lyžařský vycvik.

• vedoucí učitelka mateřské školy: Bc. Markéta Čájová
  • učitelky mateřské školy: Markéta Wanecká, Filipa Zetková Dis., Bc Martina Burešová
  • provozní pracovnice: Karla Szotková