- Šachový kroužek - každé pondělí 15 hod.

- Sportovní kroužek - každé pondělí a středa od 14:45 hod.

- Kroužek Judo – informace budou upřesněny.

- Pátek 14.10. Návštěva knihovny pro předškoláky.

- Čtvrtek 20.10. Tvoření s rodiči – Podzimníčci: Společné tvoření od 15:30 hod. Prosíme, doneste si s sebou různé druhy zeleniny a jiné podzimní přírodniny (např. brambory, mrkev, kaštany, listy, žaludy apod.).

- 26.10.-27.10. Podzimní prázdniny - provoz pro přihlášené děti – pracoviště MŠ 2.května.

- Bruslení -  Každou středu od 5.10. do 14.12.2022, 10 lekcí. Příchod bruslařů do MŠ do 7:00 hod.

Cena lekcí bude upřesněna. Lekce se konají na Zimním stadionu Orlová.

Vybavení:  brusle - pokud máte pro dítě zakoupené, v případě že nemáte budou zapůjčeny.

helmu - může být cyklistická, v případě že nemáte bude opět zapůjčená na stadionu.

vhodné teplé oblečení včetně rukavic, kalhoty- pokud možno nepromokavé.

Vlastní brusle či helmu dítěte, prosím podepište.

Milí rodiče,

v pondělí 26.09.2022 proběhne dopoledne pasování předškoláků. Program pro všechny děti zajistí divadlo: Myška Klárka a Veverka Terka.

Prosíme, tento den bude možné vyzvedávání po obědě až po 12. hodině.

Peníze na akci budou čerpány z fondu rodičů. Proto prosíme o jeho zaplacení nejpozději do pátku 23.09.2022.

Děkujeme.

ŠACHOVÝ KROUŽEK - každé pondělí od 15 hod

SPORTOVNÍ KROUŽEK - zahájení v pondělí 19. 9. a ve středu 21. 9. -   od 15:00 hod

Děti budou rozděleny do dvou skupin, viz nástěnka v MŠ.

1. skupina - pondělí, 2. skupina - středa

ŠACHOVÝ KROUŽEK – Termín bude upřesněn

SPORTOVNÍ KROUŽEK – Termín bude upřesněn

ČTVRTEK 8.9.2022 – TŘÍDNÍ SCHŮZKY  rodičů všech  dětí z MŠ Závodní NA 1.TŘÍDĚ V 15:30 HOD.

21.9. - Dopolední návštěva SVČ DOMEK - Tvořivé dílny pro starší děti. Nezapomeňte na vhodné oblečení a obuv.

26.9. Pasování na předškoláky- akce pro děti na zahradě MŠ v dopoledních hodinách

Vážení rodiče,

dovolte abychom Vás seznámili s organizací začátku nového školního roku 2022/2023:

Školní rok začíná ve čtvrtek 1.9.2022

- Příchod do MŠ do 8:00 hod .

Dezinfekci na ruce využijte vždy vstupu do MŠ (vpravo u botníků).

Informace pro rodiče nově přijatých dětí:

Do MŠ potřebujete:

- papuče s pevnou patou,

- pyžamo opatřené poutky,

- náhradní oblečení včetně spodního prádla,

- boty na školní zahradu.

- kartáček na zuby, zubní pastu

- převlečení na tělovýchovné aktivity- tričko, legíny nebo tepláčky

Prosíme vše dobře označte a podepište!

Jmenný seznam dětí najdete po příchodu do MŠ na dveřích šatny.

Přejeme Vám hezký zbytek prázdnin a těšíme se na Vás.

Kolektiv MŠ Závodní 822