ŠACHOVÝ KROUŽEK - každé pondělí od 15:00 hod.

BRUSLENÍ – každé úterý dopoledne.

SPORTOVNÍ KROUŽEK – pondělí/středa 15:00 – 16:00 hod

Pátek 3. 12. – Mikulášské dopoledne - Děti mohou přijít do MŠ v kostýmech andílků, čertů, Mikulášů. Mikulášská nadílka pro děti

Středa 8. 12. - Dopolední návštěva SVČ DOMEK- Tvořivé dílny pro starší děti. Nezapomeňte na vhodné oblečení a obuv.

Pondělí 13. 12.Společná závěrečná lekce sportovního kroužku. 15:00 – 16:00 hod. Děti čeká speciální program, medaile, tričko a taška dárečků.

Pondělí 20. 12. – Ježíškova nadílka s cukrovím u stromečku.

Během prosince děti budou péct vánoční cukroví, zdobit stromeček, tvořit vánoční dárečky a další výrobky.

Uzavření provozu MŠ v době vánočních svátků:

Provoz MŠ UZAVŘEN OD ČTVRTKA 23. 12. DO PÁTKU 31. 12. 2021.

Provoz v běžném rozsahu začíná v pondělí 3.1. 2022

ŠACHOVÝ KROUŽEK - každé pondělí od 15:00 hod.

BRUSLENÍ – každé úterý - odjezd autobusem od MŠ v 7:20 hod, přihlášené děti přiveďte do MŠ nejpozději v 6:45 hod.

SPORTOVNÍ KROUŽEK – pondělí/středa 15:00 – 16:00 hod

Středa 3. 11. - HALLOWEENSKÉ STRAŠIDELNÉ DOPOLEDNE - Děti mohou přijít již do MŠ v kostýmech.

Čtvrtek 4. 11.  -  VÁNOČNÍ FOCENÍ  --bližší info na nástěnce MŠ - zájem prosíme nahlaste na třídách.

Středa 10. 11. - DIVADLO LOUTEK OSTRAVA - Pohádka Mráček a Mračoň - ZRUŠENO.

Středa 24. 11. -  NÁVŠTĚVA STŘEDISKA VOLNÉHO ČASU - DOMEK - Starší děti

Sobota 27. 11.  - VYSTOUPENÍ DĚTÍ Z MŠ ZÁVODNÍ NA VÁNOČNÍM JARMARKU - ZRUŠENO.

Informace k LYŽOVÁNÍ:

termín: 14. 3. - 18. 3. 2022

Lyžování bude probíhat v dopoledních hodinách.

Prosím rodiče přihlášených dětí, aby provedli úhradu kurzu do 30.11.2021. Kontaktní údaje najdete na nástěnce v MŠ.

Podzimní prázdniny

27. - 29. 10. bude provoz v mateřské škole Závodní uzavřen.

Provoz pro přihlášené děti je zajištěn na pracovišti Mateřská škola 2. května 1654.

Informace k bruslení

první lekce: v úterý 19.10.2021

přihlášené děti na bruslení se budou scházet na třídě Soviček  do 6,45, budou mít připravenou svačinu a v 7,20 budou odjíždět přistaveným autobusem do Orlové na zimní stadion.

Bruslit začínají v 8 hodin, příjezd zpět k MŠ do 9,30 h

Vybavení: brusle - pokud máte pro dítě zakoupené, v případě že nemáte budou zapůjčené na stadionu.

helmu - může být cyklistická, v případě že nemáte bude opět  zapůjčená na stadionu.

vhodné teplé oblečení včetně rukavic, kalhoty- pokud možno nepromokavé -děti pak po pádu nejsou promočené

CENA:

10 lekcí  - 500,- + autobus 300,-  opět se bude platit přímo po obdržení informací ze Sportovního klubu Orlová  na základě Vámi vyplněných přihlášek

Vlastní  brusle či helmu dítěte  prosím podepište příjmením dítěte!!!

ŠACHOVÝ KROUŽEK - každé pondělí od 15:00 hod.

BRUSLENÍ – od úterý 19.10. - odjezd autobusem od MŠ v 7:20 hod, přihlášené děti přiveďte do MŠ nejpozději v 6:45 hod. Možnost vlastních bruslí a helmy.

SPORTOVNÍ KROUŽEK – pondělí/středa 15:00 – 16:00 hod – rozdělení přihlášených dětí do skupin, bližší info na nástěnce v MŠ.

Středa 20.10. 2021 – Dopolední návštěva knihovny určena pro starší děti. Nezapomeňte na vhodné oblečení a obuv, v případě nepříznivého počasí – pláštěnky.

Úterý 26.10. 2021   Dopolední návštěva STŘEDISKA VOLNÉHO ČASU - DOMEK- Tvořivé dílny pro starší děti. Nezapomeňte na vhodné oblečení a obuv, v případě nepříznivého počasí – pláštěnky.

27.10. až 29.10. 2021   Podzimní prázdniny – provoz uzavřen, pro přihlášené děti provoz MŠ 2. května.

Vážení rodiče,

dovolte abychom Vás seznámili s organizací začátku nového školního roku 2021/2022:

- Vstup do budovy a dále do šatny je umožněn pouze v rouškách a zdržování se v budově je možné pouze po dobu nezbytně nutnou.

- Příchod do MŠ zůstává i nadále pouze do 7:30 hod s platností pro všechny!

Dezinfekci na ruce využijte až při vstupu do MŠ (vpravo u botníků).

Informace pro rodiče nově přijatých dětí:

Do MŠ potřebujete:

- papuče s pevnou patou,

- pyžamo opatřené poutky,

- náhradní oblečení včetně spodního prádla,

- boty na školní zahradu.

Prosíme vše dobře označte a podepište!

Jmenný seznam dětí najdete po příchodu do MŠ na dveřích šatny.

Přejeme Vám hezký zbytek prázdnin a těšíme se na Vás.

Kolektiv MŠ Závodní 822