Vážení rodiče,

provoz MŠ Závodní v běžném režimu bude obnoven od pondělí 18. 1. 2021.

Nástup dětí do MŠ bude možný v případě negativního výsledku testu na COVID 19 nebo při dodržení 14 denní karantény od kontaktu s pozitivní osobou, tj. nástup možný ve čtvrtek 21. 1. 2021.

Tyto podmínky se týkají dětí, které navštěvovaly MŠ v období 4.1. - 6.1. 2021.

V případně nejasností se obraťte na tel. č. 731 253 334.

Příchod do MŠ možný do 7:30 hod.

Milí rodiče,

i přes nepříznivou situaci, která nás provází tímto školním rokem, jsme děti ani Vás nechtěly připravit o dění v naší mateřské škole. S dětmi jsme si pro Vás připravili minibesídku ve formě krátkého videa. Věříme, že potěší Vás nyní a děti v budoucnu.

Vaše paní učitelky

Odkaz na video zde: https://youtu.be/sVwMtViMJVk

Vážení rodiče,

vzhledem k situaci týkající se viru Covid 19, bohužel nebude možná návštěva Mikuláše v naší mateřské škole ve formě, jak jsme byli zvyklí. Abychom dodrželi všechna opatření, volíme náhradní program. Děti mohou v pátek 4.12. 2020 přijít do MŠ v maskách čerta, anděla, případně Mikuláše. Místo obvyklé nadílky proběhne taneční rej v kostýmech. Mikuláš nechá dětem nadílku u paní učitelek.

Děkujeme za spolupráci.

Kolektiv MŠ Závodní

Oznamujeme uzavření provozu mateřské školy od středy 23.12. 2020 do pátku 1. 1. 2021.

Provoz v běžném rozsahu začíná v pondělí 4.1. 2021