Vážení rodiče,

dne 21. 3. 2019 proběhl v naší MŠ PONOŽKOVÝ DEN - den na podporu osob s Downovým syndromem. Fotografie z této akce naleznete ve fotogalerii.

V MŠ SE VYSKYTLY NEŠTOVICE.

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na závěrečnou lekci plaveckého kurzu. Lekce se uskuteční dne
19. 3. 2019 na plaveckém bazéně Delfínek v Havířově (sportovní hala Slavie). Nabízíme Vám možnost dopravy autobusem od MŠ Závodní. Autobus bude přistaven v 9:40. Při využití vlastní dopravy sraz v 10:00 u areálu.

Byly přidány nové fotografie - Návštěva základní školy - 11. 3. 2019.

Byly přidány nové fotografie - Lyžařské závody - 8. 3. 2019.

Byly přidány nové fotografie - Učíme se lyžovat.

Vážení rodiče,

v termínu 4. 3. - 8. 3. 2019 se uskuteční lyžařský výcvik. Kurz bude probíhat dle následujícího harmonogramu:

12:10 odjezd od MŠ Závodní 822, Petřvald (okr. Karviná)

13:10 příjezd Bílá

16:00 odjezd z Bílé

16:55 - 17:10 příjezd k MŠ Petřvald (okr. Karviná)

13:30 - 14:30 výuka

14:30 - 14:45 přestávka na svačinu

14:45 - 15:45 výuka

ZÁVODY (PÁTEK 8. 3. 2019) - cca 14:50

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - cca 15:25

Prosíme, nezapomeňte namazat, seřídit lyže a vše podepsat (lyžařské boty, lyže, batohy a přilby), veškeré vlastní věci si budou děti nosit každý den domů k usušení). Svačinku a teplý čaj dostanou děti na místě lyžařského výcviku. Vy dejte do batůžku dětem jen něco malého na ,,zub“ (v boxu ovoce, oplatek), kapesníčky, náhradní oblečení - spodní prádlo + podvlíkačky (to v případě nehody).

Děkujeme

Byly přidány nové fotografie: Karneval - 20. 2. 2019.

Vážení rodiče,

dne 20. 2. 2019 se v dopoledních hodinách uskuteční v naší MŠ karneval. Děti mohou přijít ráno do třídy v karnevalových kostýmech.

kolektiv MŠ

Vážení rodiče,

prosíme Vás o uhrazení částky 40 Kč. Peníze budou použity na zakoupení hygienických potřeb pro druhé pololetí školního roku. Částku můžete uhradit ve třídách.

Vážení rodiče,

v příštím týdnu se uskuteční dvě lekce plavání, a to v termínech:

• ÚTERÝ – 29. 1. 2019
  • ČTVRTEK – 31. 1. 2019 (náhradní termín za 8. 1. 2019)

Vážení rodiče,

Ve čtvrtek 10. 1. 2019 se uskuteční v naší MŠ divadelní představení – O perníkové chaloupce. Představení bude uhrazeno z fondu rodičů. Cena pro dítě je 50,- Kč.

Byly přidány nové fotografie - Byl u nás Ježíšek a Chodíme plavat - 1.lekce :)

Děkujeme manželům Hrankayovým za dobroty pro děti.

Vážení rodiče,

dne 7. 1. 2019 začínáme s dětmi jezdit do solné jeskyně. Prosíme rodiče, kteří projevili o jeskyni zájem, aby uhradili částku 800 Kč. Zaplatit můžete ve třídách u paní učitelky.

Děkujeme

Děkujeme firmě SPENADO Consulting s.r.o. za finanční dar ve výši 5000 Kč. Finance budou využity na nákup vánočních dárků pro děti pod stromeček v MŠ.

Vážení rodiče,

dne 11.12.2018 se v naší mateřské škole konala vánoční besídka. Chtěli bychom Vám poděkovat za spolupráci při tvorbě kostýmů a také za hojnou účast na této akci. Budeme se těšit na další :) Fotografie z této besídky jsou umístěný ve fotogalerii.

Vážení rodiče,

dne 6.12.2018 nás v MŠ navštívil Mikuláš. Fotografie z nadílky naleznete ve fotogalerii :)

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na vánoční besídku, která se uskuteční v úterý 11. 12. 2018 od 15:30 hod v sále základní umělecké školy (2. patro, nad MŠ).

Vážení rodiče,

z důvodu velmi malého zájmu rodičů o docházku dětí a na základě rozhodnutí zřizovatele bude provoz mateřské školy v době od čtvrtku 27.12.2018 - středy 2.1.2018 včetně uzavřen. Provoz v běžném rozsahu začíná ve čtvrtek 3. ledna 2019.

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vás poprosit o sběr víček z PET lahví. Tyto víčka využijeme ve třídě delfínků i chobotniček. Nasbírané víčka můžete předat ve třídách.

Děkujeme Vám za spolupráci

Vážení rodiče,

vzhledem k aktuálnímu počasí dávejte prosím svým dětem rukavice “palčáky“.

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás upozornit na změnu termínu první lekce plavání. První lekce se uskuteční 18.12.2018. Celková cena za plavecký kurz je 910 Kč. Určenou částku prosím zaplaťte ve třídách.

Děkujeme, kolektiv MŠ

Přidány nové fotografie :) "Pečeme" ovocné koláče 9.11.2018