OD ÚTERÝ 8.10.2019 - ZAČÍNÁME BRUSLIT V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH, CENA 360,-KČ – za 6 lekci (kdo nemá brusle a potřebuje zapůjčit /zdarma/- nahlásit p. uč., děti sebou potřebují: helmy, teplé oblečení + rukavice). Další termíny: 15.10., 22.10., 5.11., 12. 11., 19.11.

Vážení rodiče,

v letošním školním roce se v MŠ budou konat tyto kroužky a to pravidelně v těchto dnech:

• ŠACHOVÝ KROUŽEK  -  PONDĚLÍ - v čase 15:00 - 15:45
  • SPORTOVKY - PONDĚLÍ - v čase 15:00 - 15:45
  • ANGLIČTINA - ÚTERÝ - v čase 15:00 - 15:45 (PRVNÍ LEKCE 8. 10. 2019)
  • TVOŘIVÉ RUČIČKY - ČTVRTEK - v čase 15:00 - 15:45 (PRVNÍ LEKCE 17. 10. 2019)

Vážení rodiče,

upozorňujeme na změnu konání akce. Akce jablíčkohrátky se uskuteční v tělocvičně velké školy (ZŠ u muzea). Vchod do tělocvičny se nachází v blízkosti MŠ, cesta bude značena krepovými fáborky.

Milí rodiče,

dovolujeme si Vás upozornit, že nastala organizační změna na akci Jablíčkohrátky konané dne 30.9.2019. Kvůli rekonstrukci naši školní zahrady se akce uskuteční na odloučeném pracovišti MŠ K Muzeu 257. Program se nemění = štrúdl s sebou :-)

Akce se uskuteční od 15:00 hod. Pokud se ji nezúčastníte, prosíme, vyzvedněte si děti nejpozději ve 13:30 hod, následně se budeme společně s dětmi přesouvat do MŠ K Muzeu.

Jablíčkům zdar!

Milí rodiče,

Srdečně Vás zveme společně s dětmi do naší mateřské školy na JABLÍČKOHRÁTKY konané v pondělí 30. září 2019 v 15:00 hod na zahradě školy.

Co Vás čeká?

- Jablečné soutěžení

- Pohádkový program

- Štrúdl-rekord - Pro vytvoření nejdelšího štrúdlu přineste ten svůj a spojíme síly dohromady

- Příjemné setkání s ostatními rodiči.

V případě nepřízně počasí se program mění na jablíčko-dílny v prostorách mateřské školy.

Upozorňujeme rodiče, že z technických důvodů bude v pátek 20. září 2019 uzavřen provoz mateřské školy - pracoviště Závodní 822. Náhradní provoz je zajištěn na ostatních pracovištích MŠ. Platné dle předchozí domluvy.

V úterý 17. září 2019 navštíví naši mateřskou školu divadélko Ententýky. Peníze budou použity z fondu rodičů. Prosíme o jeho včasné zaplacení.

Vážení rodiče,

vzhledem k technickým problémům s připojením telefonů Vám sdělujeme informace potřebné k nástupu do MŠ skrze web.

Všechny příchozí děti prosíme mějte s sebou:

- zubní kartáček a pastu,

- papuče s pevnou patou,

- pyžamko,

- náhradní oblečení včetně spodního prádla,

- boty na školní zahradu.

Prosíme vše dobře označte a podepište!!

Jmenný seznam dětí najdete po příchodu do MŠ na dveřích šatny.

Příchod do MŠ je do 8:00 hod, prosíme o dodržování během celého školního roku..

Další potřebné informace najdete na nástěnce v MŠ a následně také na třídních schůzkách, které se budou konat 10.9. 2019 v 15:30 hod.

Těší se na Vás kolektiv MŠ Závodní