O nás

• Mateřská škola na ulici Šenovská 356 se nachází v okrajové části města Petřvaldu. Jedná se o pracoviště s jednou věkově heterogenní třídou, kterou navštěvuje 25 dětí.
  • Součástí mateřské školy je třída /herna/. Další místnost je rozdělena na jídelnu a místo pro odpočinek dětí. Šatna pro děti je vybavena skříňkami pro každé dítě zvlášť. Interiér je vkusně a esteticky upraven. Na výzdobě se podílejí všechny děti i zaměstnanci.  Nástěnky pro informace i nástěnky dětských prací jsou přístupné všem rodičům. Školní zahrada je vybavena třemi dřevěnými průlezkami, pískovištěm a domečkem na uschování hraček. Hřiště, které sousedí se zahradou je možno využívat pro různé pohybové aktivity dětí.
  • Děti mají dováženou stravu z jídelny ZŠ a ZUŠ Školní 246, Petřvald. Organizace je přizpůsobena tomuto dovozu. Strava je pestrá a chutná s dostatkem ovoce i zeleniny. Po celou dobu pobytu v mateřské škole je dodržován pitný režim.
  • V tomto roce se uskuteční náročná rekonstrukce celé školní zahrady.
Náš pracovní kolektiv
vedoucí učitelka mateřské školy: Darja Sikorová