Prosíme rodiče, aby upřednostnili platbu za stravné a školné PŘEVODNÍM PŘÍKAZEM

na číslo účtu MŠ:

č. účtu    172 785 63 49 / 0800

Do poznámky k platbě uveďte jméno a příjmení dítěte.

Ceny stravného pro školní rok 2021/2022

pro pracoviště 2. května, K Muzeu 257 a Šenovská 356

celodenní stravné pro děti mladší 6 let - 37 Kč
celodenní stravné pro děti starší 6 let  - 43 Kč
polodenní stravné pro děti mladší 6 let - 29 Kč
polodenní stravné pro děti starší 6 let  - 35 Kč
cizí strávníci - 58 Kč

Bližší informace naleznete v menu daného pracoviště a nebo můžete kontaktovat vedoucí školní jídelny paní Ivetu Tomisovou na tel.: 596 542 982.

Na základě ceny stravného pro školní rok 2021/2022, prosíme o zasílání pravidelné měsíční zálohy na stravné ve výši:

Celodenní stravné - děti do 6 let                                                851 Kč měsíčně

Celodenní stravné  - děti s odloženou školní docházkou            989 Kč měsíčně

Přeplatky na stravném budou vraceny na váš účet v následujícím měsíci.

Pracoviště  Závodní 822

Na tomto pracovišti zajišťuje stravování ZŠ a ZUŠ Petřvald, bližší informace naleznete na jejich internetových stránka www.zsazuspetrvald.cz.

Úplata za vzdělávání v mateřské škole pro školní rok 2021/2022

Měsíční výše úplaty za předškolní vzdělávání dětí v mateřské škole pro školní rok 2021/2022 je stanovena na částku 240,- Kč.

• Úplatu uhradí zákonný zástupce dítěte přijatého k předškolnímu vzdělávání, jehož vzdělávání probíhá v prvním nebo druhém ročníku.
  • Úplata za kalendářní měsíc je splatná nejpozději do 15. dne stávajícího kalendářního měsíce.
  • Plátce uhradí úplatu v hotovosti v pokladně mateřské školy, prostřednictvím České pošty nebo převodem na běžný účet mateřské školy.
  • Stanovené měsíční výše úplaty nelze pro daný kalendářní měsíc kombinovat v poměru odpovídajícím docházce dítěte.

Osvobozen od úplaty je

• zákonný zástupce dítěte v posledním ročníku předškolního vzdělávání.
  • zákonný zástupce dítěte, který pobírá opakující se dávku pomoci v hmotné nouzi.
  • zákonný zástupce nezaopatřeného dítěte, pokud tomuto dítěti náleží zvýšení příspěvku na péči.
  • rodič, kterému náleží zvýšení příspěvku na péči z důvodu péče o nezaopatřené dítě.

Úplata za školní stravování

• Pracoviště 2. května, K Muzeu 257 a Šenovská 356

Ceny stravného pro školní rok 2019/2020
celodenní stravné pro děti mladší 6 let - 34 Kč
celodenní stravné pro děti starší 6 let  - 37 Kč
polodenní stravné pro děti mladší 6 let - 27 Kč
polodenní stravné pro děti starší 6 let  - 30 Kč
cizí strávníci - 53 Kč

Bližší informace naleznete v menu daného pracoviště a nebo můžete kontaktovat vedoucí školní jidelny paní Ivetu Tomisovou na tel.: 596 542 982.

Pracoviště  Závodní 822

Na tomto pracovišti zajišťuje stravování ZŠ a ZUŠ Petřvald, bližší informace naleznete na jejich internetových stránka www.zsazuspetrvald.cz.