1.6. předškolní děti navštíví v dopoledních hodinách Městskou knihovnu:

2.třída v 9 hodin, 1. třída v 10 hodin

3.6. proběhne slavnostní rozloučení s předškoláky ve 13 hodin v MŠ za účasti zástupců města a dětem budou předány věcné dárky. Zároveň v tento den oslavíme i Den dětí v dopoledních hodinách.

10.6. pojedeme na výlet Archeopark Chotěbuz. Děti prosím přiveďte do MŠ nejpozději v 7,30h. Odjez od MŠ v 8 h.Příjezd do MŠ bude nejpozději v 12.30 h. Děti budou mít batůžek s pláštěnkou, vhodné oblečení a obuv.

14.6. proběhne fotografování dětí od 8.30 h.

15.6. pojedeme jen s předškoláky na výlet - Jarošův statek. Odjezd od MŠ v 7,30. Pravděpodobný návrat nejpozději ve 13 h. Děti budou mít batůžek s pláštěnkou, vhodné oblečení a obuv.

Vážení rodiče,

vzhledem k nařízené karanténě krajskou hygienickou stanicí, bude možný nástup dětí z 2. třídy MŠ K Muzeu po uplynutí 14 denní karantény od kontaktu s pozitivní osobou, tj. ve čtvrtek 27.5. 2021. (Skutečný možný nástup Vašeho dítěte raději konzultujte přímo s hygienickou stanicí.)

Potvrzení o uzavření třídy Mateřské školy si můžete vyzvednout na pracovišti MŠ K Muzeu.