12.11. Literární chvilka v knihovně od 9,45h pro děti od 5 let

Hrazeno Spolkem rodičů při MŠ K Muzeu

19.11. Tvoření v kult. zařízení Domek pro děti 4,5 - 6 let

24.11. Beseda s p. Holbou a ukázka výcviku asistenčního psa

25.11. Vánoční fotografování + společná fotografie - seznamy pro zájem o fotografování  budou vystaveny ve vestibulu MŠ od 1.11.2021

Informace k lyžování se sluníčkem - Bílá

termín: 14.3. - 18.3. 2022

Lyžování bude probíhat v dopoledních hodinách.

Prosím rodiče přihlášených dětí, aby provedli úhradu kurzu do 30.11.2021. Kontaktní údaje jsou ve vestibulu MŠ na nástěnce.

Informace k bruslení

první lekce: v úterý 19.10.2021 poslední lekce 21.12.2021

přihlášené děti na bruslení se budou scházet v 1. třídě mateřské školy do 6,45, nasvačí se a v 7,20 budou odjíždět přistaveným autobusem do Orlové na zimní stadion.

Bruslit začínají v 8 hodin, příjezd zpět k MŠ do 9,30 h

Vybavení: brusle - pokud máte pro dítě zakoupené, v případě že nemáte budou zapůjčené Sport. klubem

helmu - může být cyklistická, v případě že nemáte bude zapůjčená Sport. klubem

vhodné teplé oblečení včetně rukavicí, kalhoty pokud možno nepromokavé - děti často padají

a pak mají mokré kalhoty

Pokud bude mít dítě své brusle či helmu prosím podepište je příjmením dítěte.

cena: 10 lekcí  - 500,- + autobus 300,-  opět se bude platit přímo po obdržení informací ze Sport. klubu na základě Vámi vyplněné příhlášky.

Podzimní prázdniny

27. - 29. 10. bude provoz v mateřské škole K Muzeu uzavřen.

Provoz pro přihlášené děti je zajištěn na pracovišti Mateřská škola 2. května 1654.

Prosím rodiče, aby dětem donesli:

oblečení na zahradu - podepsané (mikinu, tepláky,bundu)

náhradní spodní prádlo (kalhotky, slipy) - podepsané

náhradní ponožky - na zahradě bývá dopoledne ještě mokro

Podepsané musí mít každé dítě:

- papuče,

- boty ve kterých přichází do MŠ ale i ty které dítěti dáte na zahradu (gumáky, tenisky apod.)

- pyžamo

Tyto věci dítěti uložte v šatně do látkové tašky, aby mohlo se samo oblékat a poznalo své věci.