Vážení návštěvníci.

Jsme velmi rádi, že Vás můžeme přivítat na internetových stránkách Mateřské školy Petřvald 2. května 1654, příspěvková organizace. Věříme, že náš web postupně dosáhne takové úrovně, která bude odpovídat Vašim požadavkům, očekáváním a přáním, a že tyto stránky budou přispívat k jednomu z našich hlavních cílů, jímž je otevřená komunikace mezi pedagogy a širokou veřejností.

Naším hlavním záměrem při tvorbě těchto nových stránek bylo rozšířit oblast námi poskytovaných informací a také je co nejpřehledněji uspořádat tak, aby jste se v nich snadno orientovali a našli co potřebujete.

Uvědomujeme si, že aby internetové stránky měly nějaký smysl musí být "živé", proto se budeme snažit tyto stránky pravidelně aktualizovat a rozšiřovat jejich obsah.

Původní adresu materska-skola-petrvald.webnode.cz jsme nahradili novou adresou mspetrvald.cz, která je jednoduchá a snadno zapamatovatelná.

Všechny informace zde zveřejněné jsme rozdělili do 5 základních skupin, které naleznete v horním menu:

MŠ PETŘVALD - Obecné informace o naší mateřské škole
2. KVĚTNA 1654 - Informace zaměřené pouze na dané pracoviště MŠ.
K MUZEU 257 - Informace zaměřené pouze na dané pracoviště MŠ.
ZÁVODNÍ 822 - Informace zaměřené pouze na dané pracoviště MŠ.
ŠENOVSKÁ 356 - Informace zaměřené pouze na dané pracoviště MŠ.

Doufáme, že budete s touto změnou spokojení a náš krok směrem k Vám uvítáte.

Naši snahu můžete ohodnotit v naši krátké anketě zde.

Andrea Doffková
                                                            ředitelka mateřské školy