hearder.png
inmotion vps reviews
stin.jpg

14.4.2020 Z důvodů nouzového stavu s omezením pohybu osob ČR bude zápis do ZUŠ žáků přípravných ročníků a starších žáků proveden pouze touto cestou: Prosíme rodiče, aby v případě zájmu svého dítěte o studium na ZUŠ vyplnili a podepsali žádost o přijetí do ZUŠ. Žádost můžete zaslat oskenovanou nebo vyfocenou pomocí mobilního telefonu na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., datovou schránkou.  

V případě, že nemáte výše uvedené možnosti, zašlete žádost poštou na adresu:

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.
Školní 246
735 41  Petřvald

 

Žádost musí být zaslána v termínu od 1. 5. 2020 do 31. 5. 2020

Až dojde ke zlepšení situace, bude provedena kontrola vámi vypsaných údajů. Prosíme o pečlivé vyplnění zvláště jména, adresy, kontaktu a rodného čísla.

Z důvodu organizace dalšího školního roku jsou počty prvňáčků a nových zájemců o studium na ZUŠ pro nás důležitou informací.

 

Moc děkujeme za pochopení, vedení školy.

 

Přikládáme přílohy: