hearder.png
inmotion vps reviews
stin.jpg

Společná tematická setkání pro rodiče

Vážení rodiče, rovněž v letošním školním roce pro Vás chystáme další setkání s externisty na nejrůznější zajímavá témata. V tomto školním roce jsme si pro Vás připravili setkání s paní logopedkou a pracovnicemi z pedagogicko-psychologické poradny (termíny budou upřesněny).

Již v říjnu 2018 se bude konat na všech pracovištích společné sezení s paní logopedkou Mgr. Kateřinou  Wzatkovou, která si pro Vás připraví přednášku o logopedické prevenci u Vašich dětí (např. jak rozpoznat u dětí to, zda se jedná o fyziologický vývoj řeči a kdy je už potřeba vyhledat pomoc logopeda, jak předcházet patlavosti dětí, jak s dětmi cvičit nápravu jejich řeči a spoustu dalších zajímavých rad a odpovědí na Vaše otázky).

Tato setkání jsou zaměřená pro rodiče všech dětí a budeme rádi, pokud naší snahu využijete ke svému prospěchu. 

Cílem vzájemné spolupráce je:
• usnadnit Vašim dětem přechod z MŠ do ZŠ, ale především získat kvalitní odpovědi na Vaše otázky.

Setkaní proběhnou na všech pracovištích naší MŠ, a to v termínech:

LOGOPEDIE

Pracoviště 2. května 1654

 2. 10. 2018 od 15:00 hod. průběžně- Logopedie - Mgr. Kateřina Wzatková

 

Odloučení pracoviště Šenovská 356  

 8. 10. 2018 od 15:00 hod. průběžně- Logopedie - Mgr. Kateřina Wzatková

   
Odloučené pracoviště K Muzeu 257

 9. 10. 2018 od 15:00 hod. průběžně- Logopedie - Mgr. Kateřina Wzatková

 

Odloučení pracoviště Závodní 822

16. 10. 2018  od 15:00 hod. průběžně- Logopedie - Mgr. Kateřina Wzatková

 

                                                                           
Během setkání se o Vaše děti (navštěvující MŠ) postarají naše p. učitelky.

Děkujeme za Váš zájem a účast.