Jménem všech pracovišť Mateřské školy Petřvald 2. května 1654, příspěvková organizace, chceme poděkovat našemu zřizovateli městu Petřvald za provedené rekonstrukce, které se realizovaly v průběhu letních prázdnin školního roku 2017/18. Největší úpravy proběhly na pracovišti Šenovská 822, kde byla kompletně zrenovována školní zahrada. Na pracovišti K Muzeu 257 bylo odstraněno obložení stěn, na chodbách a schodišti je položeno nové linoleum a zároveň byla provedena výmalba všech prostor. Na hlavním pracovišti 2. května 1654, byla provedena kompletní rekonstrukce koupelny 1. třídy a pro zvýšení bezpečnosti dětí byla provedená také instalace ,,kamerových vrátných" ke všem vstupům do budovy MŠ. Samozřejmě děkujeme i za jiné drobnější úpravy a opravy na kterých se zřizovatel podílel.